Zabawki

Baby Shower z Chicco

Baby Shower: Jak sprawić, by ten dzień był niezapomniany

baby shower

Co to jest Baby Shower

Baby Shower to dzień, w którym przyszła mama otrzymuje mnóstwo opieki i prezentów od kobiet z jej najbliższego otoczenia. Pierwotnie obchodzenie tego wydarzenia przywędrowało do Europy ze Stanów Zjednoczonych, a obecnie imprezy na cześć przyjścia dziecka na świat organizowane są na całym świecie.

Rozpieszczanie przyszłej mamy

O co rzeczywiście chodzi w Baby Shower? Chodzi o to, aby impreza była w całości poświęcona przyszłej mamie. Zorganizowana przez najbliższe przyjaciółki, ma na celu uspokojenie jej, podzielenie się jej radością i uczuciami oraz uczczenie jej brzuszka. Nie obędzie się również bez praktycznych prezentów zarówno dla mamy, jak i dziecka.

Kiedy i jak zorganizować Baby Shower

Najlepszy czas na organizację Baby Shower to koniec siódmego lub początek ósmego miesiąca ciąży, kiedy przyszła mama ma najwięcej czasu na zorganizowanie przestrzeni dla dziecka oraz potrzebuje najwięcej emocjonalnego wsparcia. Co z zaproszeniami? Obecnie bardzo łatwo zamówić spersonalizowane zaproszenia zarówno stacjonarnie, jak i on-line.

Pomysły na niezapomnianą imprezę dla przyszłej mamy

Kiedy mamy już ustaloną lokalizację - dom, ogród czy inne miejsce – oraz gotowe zaproszenia, jedyne o czym należy pomyśleć to to, aby sprawić by ten dzień był niezapomniany dla przyszłej mamy. Piękne dekoracje, pyszne jedzenie oraz tematyczne gry, wypełnią dzień cudowną atmosferą.

Na ten sam temat