W co wierzymy

Bycie rodzicem, podobnie jak większość dobrych rzeczy na tym świecie, wymaga sporo wysiłku. Nieodłącznym elementem tej przygody są wyzwania i trudności.

My w  Chicco robimy wszystko, aby ta przygoda przebiegała najłagodniej jak to możliwe. Wsłuchujemy się w potrzeby obecnych i przyszłych rodziców, ale nie tylko. Podchodzimy do rodzicielstwa jako do dużo bardziej pojemnej definicji. Takiej, która obejmuje większą grupę ludzi opiekujących się dziećmi - na różne sposoby i w różnym zakresie. Tam, gdzie ktokolwiek opiekuje się dzieckiem, jesteśmy i my. Zawsze po jego stronie.

 

#PARENTMORE

Chicco_oggi_605x340px

Kim jesteśmy


Można nas znaleźć w ponad 120 krajach. Już od ponad 60 lat poznajemy historie kolejnych pokoleń rodziców. To coś, czego nigdy nie będzie nam dość. Jesteśmy dumni z tego, że z taką samą pasją i zaangażowaniem, nieustająco projektujemy innowacyjne rozwiązania, aby odpowiadać na stale zmieniające się potrzeby rodziców. Ale nie tylko. Bo dziś rodzice to nie tylko mama i tata. To każdy, kto opiekuje się dzieckiem. W zasadzie czy każdy z nas nie jest w jakimś stopniu rodzicem?

perfect5-605x340

60 lat zrozumienia i innowacji


Ponad 60 lat obserwacji i cierpliwego wsłuchiwania się w potrzeby dzieci i ich rodziców, pozwoliło nam zdobyć solidne doświadczenie w zakresie rodzicielstwa. To z kolei oraz wsparcie Chicco Reaserch Centre pozwala nam nieustająco dostarczać innowacyjne rozwiązania. Każdy znaczący krok w naszej historii to jednocześnie milowy krok dla związanej z nim kategorii.   

Timeline_605x340px_EN_18_02_2021_OK

Nasza historia


W 1958 roku młody przedsiębiorca Pietro Catelli został ojcem Enrico, pieszczotliwie zwanego Chicco. Bardzo szybko Pietro przekonał się co to znaczy być rodzicem. To właśnie wtedy w jego głowie zrodził się wizjonerski pomysł, by stworzyć markę, która będzie się specjalizowała we wszystkich obszarach rodzicielstwa. Markę, która będzie w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby dziecka od dnia narodzin aż po 36 miesiąc życia. A przede wszystkim markę, która ułatwi życie ich rodzicom.

Parenting_605x340px

Rodzicielstwo


To słowo, którego odpowiednika w języku włoskim nie ma. Niemniej jednak doskonale wyraża całą filozofię Chicco -  dbanie o tych, których kochamy, tak jak tylko rodzice potrafią. To wartość, która w takim samym stopniu dotyczy także dziadków, cioć i wujków czy niań. Oraz każdej innej osoby zaangażowanej w opiekę nad dzieckiem.

Competenza_605x340px

Kompetencje


Mamy już ponad 60 lat doświadczenia w każdym obszarze rodzicielstwa. Przez te wszystkie lata nie przestaliśmy i wciąż nie przestajemy szukać nowych rozwiązań.  Nasze podstawowe zasady pozostają niezmienne: pełne skupienie na jakości i przestrzeganie najwyższych standardów bezpieczeństwa. 

Innovazione_605x340px

Innowacja


Nasze spojrzenie nieustannie kieruje się w stronę przyszłości. Skupiamy się nie tylko na tym, czego rodzice potrzebują dziś. Myślimy także o tym, czego będą potrzebować jutro. Nieustająco wsłuchujemy się w ich potrzeby, ale rozumiemy też, że mogą się one zmieniać. Mając tę wiedzę, możemy tworzyć zaawansowane technologicznie rozwiązania, które czynią życie rodziców po prostu łatwiejszym. Nigdy nie zastąpimy rodziców, ale możemy każdego dnia stać z nimi ramię w ramię.

Sostenibilità_605x340px

Zrównoważony rozwój


Nieustannie staramy się działać odpowiedzialnie, z poszanowaniem ludzi i środowiska. Ponieważ opieka nad dziećmi to także troska o świat, w którym będą dorastać.

My w Chicco widzimy wartość przyszłości


Troska to nasze DNA. Troska o Ciebie, Twoje dzieci i wszystkich, na których Tobie zależy. Dlatego każdego dnia angażujemy się w ochronę dzieciństwa. Dbamy o przyszłość tych, którzy już tu są i tych, którzy wkrótce dołączą.

Dowiedz się więcej

sostenibilità-605x340px
slide-crash-test-lab-605x340px

Jakość


Kompetencje, zaangażowanie i pasja napędzają nas każdego dnia w realizacji ambitnych celów jakościowych jakie przed sobą stawiamy. Dostrzec to można we wszystkim, co robimy. Od uważnego wsłuchiwania się w przekazywane nam sugestie, poprzez planowanie i  rozwój konkretnych rozwiązań, aż po zgranie wszystkich procesów. To zespół stworzony przez ludzi, którym zależy na innych.

Dowiedz się więcej

Kontakt

Zadzwoń do nas

Autoryzowany Serwis Chicco

+48 22 110 08 47

Serwis pogwarancyjny

+48 22 110 08 47

Odpowiedzialność społeczna

Projekt dobroczynny Chicco di Felicità to symboliczny podarunek solidarności z dziećmi w potrzebie.  

Dowiedz się więcej
 

Chicco Research Center 

Zaspokajamy bieżące potrzeby, słuchając i podążając za Twoimi uwagami i sugestiami. Dzięki Chicco Research Center staramy się nawet przewidywać przyszłe potrzeby. Chicco Reaserch Centre to nasza jednostka badawcza, która skupia różnych specjalistów, organizacje i stowarzyszenia. Ponieważ aby dać Ci to, co najlepsze, polegamy na najlepszych.

Odkryj Chicco Research Center
 

Artsana Group

Zrównoważone rodzicielstwo oznacza dbanie o ludzi i ich dobre samopoczucie. Jesteśmy częścią Artsana Group i jest to coś, co odróżnia nas od innych.

Dowiedz się więcej