U Twego boku, na każdym kroku  

Każdego dnia staramy się być u boku rodziców, uzbrojeni w pasję i fachową wiedzę, tak by każdy moment uczynić szczególnym.

Nasza historia

1946 – powstaje spółka Artsana

Pietro Catelli zakłada spółkę Artsana, agencję sprzedażową specjalizującą się w produkcji i dystrybucji leków, która wkrótce staje się liderem na rynku.

prima-sede-artsana
Nasza historia

1958 – narodziny marki Chicco

Po narodzinach syna Enrico, zwanego czule - Chicco, Pietro Catelli wpadł na najlepszy ze swych pomysłów biznesowych. Stworzył markę specjalizującą się w produktach do pielęgnacji dzieci, która odpowiadałaby na wszystkie potrzeby dzieci w wieku od 0 do 36 miesięcy. Tak narodziła się marka Chicco, stając się w ciągu zaledwie kilku lat punktem odniesienia dla rodziców i szybko zdobywając wiodącą pozycję na rynku zarówno we Włoszech, jak i na całym świecie.

nasce-il-brand-chicco
Nasza historia

1967 – 1998 – Artsana otwiera pierwsze filie

Spółka otwiera filię europejską w Hiszpanii, podbija Daleki Wschód i otwiera oddziały w USA, Turcji, Brazylii i Argentynie.

filiali
Nasza historia

2009 do dzisiaj – dalszy rozwój marki na całym świecie

Otwarcie nowych oddziałów, w tym w Indiach, Rosji, Meksyku i Polsce.

sviluppo-internazionale
il-cavaliere
Nasza historia

Niezwykłe życie Pietro Catelli zostało spisane w jego biografii.

Vicinanza
Nasze wartości

Oddanie i intuicja

Uważnie przyglądamy się potrzebom i uczuciom rodziców i dzieci. Rozumiemy je, wspieramy i dbamy o nie, a naszą misją stało się opracowywanie dla nich najlepszych rozwiązań. Wiemy, jak i kiedy być przy rodzicach, pracować razem z nimi w idealnej harmonii, nie zajmując jednak ich miejsca.

Serieta-e-Competenza
Nasze wartości

Profesjonalizm i wiedza fachowa

Do tego, co robimy, podchodzimy z powagą i dbamy o to, by zagwarantować bezpieczeństwo i niezawodność produktów oraz ich zgodność z wysokimi normami jakości. Mamy już 60 lat doświadczenia w świecie pielęgnacji dzieci i na tym doświadczeniu bazując, rozwijamy się dalej, również dzięki pełnej zaangażowania i oddania pracy naszego Baby Research Center.

Innovazione-e-Contemporaneita
Nasze wartości

Innowacyjność i nowoczesność

Naszym zapleczem jest silne zakorzenienie w tradycji, jednak nieustannie patrzymy w przyszłość, tak by zarówno teraz, jak i w przyszłości prowadzić badania nad najbardziej zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami, w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rodziców i dzieci.

Leggerezza-e-Chiarezza
Nasze wartości

Radość i przejrzystość

Pielęgnacja dziecka to poważna sprawa. Wiemy o tym, jednak naszym zdaniem równie ważne jest, by nieco wyluzować i gdy sytuacja tego wymaga, podejść do sprawy z humorem. Bo rodzicielstwo to także radosne i pozytywne doświadczenie. Nasze produkty są proste, nieskomplikowane. Używa się ich wręcz intuicyjnie.  Także język, którym się posługujemy jest prosty, ale serdeczny,  wywołujący uśmiech na twarzy.

Kontakt

Zadzwoń do nas

Autoryzowany Serwis Chicco

+48 22 110 08 47

Społeczna odpowiedzialność

Projekt dobroczynny Chicco di Felicità to symboliczny podarunek dla dzieci w potrzebie. Sercem projektu jest Centrala Firmy - Artsana Włochy. Akcja Chicco di Felicità trwa nieprzerwanie od 2010 r. Ponieważ misją Chicco od zawsze było uszczęśliwianie dzieci.

 

Obserwujemy, poznajemy i rozumiemy niemowlęta i dzieci, korzystając z pomocy ekspertów i rodziców. Chicco prowadzi badania dotyczące potrzeb niemowląt i dzieci, aby jak najlepiej je zaspokajać.

WIĘCEJ
 

Grupa Artsana

Rzetelność i pasja dla życia. Takie jest motto Grupy, która kieruje się takimi podstawowymi wartościami, jak pasja, poczucie odpowiedzialności, szacunek i rzetelność.

WIĘCEJ