Spokojny sen

Drzemka noworodka: najlepiej blisko mamy

W pierwszych miesiącach życia łóżeczko dostawne lub mobilne jest idealnym miejscem do spania dla noworodka. W tym okresie dzieci przez większość czasu śpią. Dlatego też niezwykle istotne jest, by stworzyć odpowiednie warunki do spania, gdzie maluch będzie czuć się bezpiecznie, otoczony opieką.

COME_DORMIRE

Łóżeczko Chicco Next2Me jest do tego idealnym miejscem – jego niewielkie wymiary gwarantują, że dziecko jest w pełni „otulone”, co daje mu uspokajające poczucie bezpieczeństwa, jak w brzuchu u mamy.

Obok łóżka mamy i taty

Właśnie ze względu na kompaktowość łóżeczko można postawić przy łóżku mamy i taty, co działa uspokajająco nie tylko na dziecko, ale i na mamę – może ona czuć jego obecność obok siebie przez cały czas, a także przytulać je i uspokajać.

Ponadto spanie w pobliżu dziecka jest ułatwieniem we wszystkim: w nocnym karmieniu, przy częstym wybudzaniu się, uspokajaniu, ale także – a może przede wszystkim – przy przytulaniu.

Łatwa w transporcie

Ponadto takie łóżeczko jest lekkie, łatwo je przenosić i transportować.

Idealnie nadaje się do przemieszczania go po domu oraz w podróży, czy to na wakacje, czy na jeden dzień do dziadków. W takim łóżeczku maluch może odpoczywać i odprężyć się, a znajome otoczenie pozwoli mu zachować spokój nawet wówczas, gdy zacznie poznawać świat.

Na ten sam temat