ECO + Black Re- Lux - Kolekcja kapsułowa Chicco

Black Re-Lux to kolekcja kapsułowa Chicco, która łączy w sobie zrównoważony rozwój i styl. Wózki spacerowe przyciągają uwagę dzięki eleganckim złotym detalom i szlachetnemu wykończeniu tkaniną 3D. Black Re-Lux to zrównoważona kolekcja: ponad 60% tkaniny zewnętrznej jest wykonane z poliestru z recyklingu.

WSPÓLNIE NA RZECZ ZRÓWNOWAŻONEJ PRZYSZŁOŚCI

Troska jest w DNA naszej Marki. To troska o Ciebie, Twoje dzieci i wszystkie osoby, na których Ci zależy. Dlatego każdego dnia angażujemy się w ochronę naszego świata i planety dla tych, którzy już tu są oraz przyszłych pokoleń. Z poszanowaniem człowieka i środowiska.Dowiedz się więcej o naszych zrównoważonych projektach.    Wybierając produkty Eco + od Chicco pomagasz nam dzielić się przesłaniem zrównoważonego rozwoju i wspólnie budować lepszą przyszłość. Chcemy poprowadzić Cię w tej podróży i pokazać nasze zaangażowanie na rzecz środowiska i ludzi, którzy są jego częścią. Zobacz, jak prosto i szybko możesz zidentyfikować zrównoważone produkty Chicco.

GDRLX0246tmpl (1)

Goody Plus Eco+ Black Re-Lux

Samoskładająca się spacerówka Chicco Goody Plus! Naciśnij przycisk, a Goody Plus złoży się sama!  To dzięki innowacyjnemu systemowi One Touch!

61% tkanin użytych w modelu Eco+ Re-Lux pochodzi z recyklingu!   

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

079733_856_210624_01

Ohlalà 3 Eco+ Black Re-Lux

OHlalà 3 to super-lekki wózek spacerowy Chicco. Nowoczesny i przyciągający wzrok, wygodny zarówno dla rodziców, jak i dzieci, zgodny ze standardami bezpieczeństwa i homologowany od urodzenia do 15 kg. Bardzo praktyczny i funkcjonalny, zwrotny i łatwy do manewrowania dzięki nowym kółkom. OHlalà 3 w wersji Eco+ Re-Lux jest nowoczesny, modny i przyciągający wzrok.

A, co najważniejsze, jest przyjazny dla środowiska, bo aż 64% tkanin pochodzi z recyklingu.

SPRAWDŹ