ECO+ Chicco

ECO+ reprezentuje konkretne zobowiązanie Chicco do poszanowania środowiska i odpowiedzialnego działania wobec najmłodszych i świata, w którym będą dorastać.

Troska jest w naszym DNA. Troska o Ciebie, Twoje dzieci i wszystkich, na których Ci zależy. Dlatego każdego dnia angażujemy się w ochronę dzieciństwa. Dbamy o przyszłość tych, którzy już tu są i tych, którzy wkrótce dołączą.

Zobowiązanie Chicco

ECO+:  nasza zrównoważona kolekcja

Wszystkie produkty ECO+ Chicco są wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu lub bioplastiku oraz są bezpieczne i trwałe.

ECO+ opiera się na produkcji z wielką dbałością o środowisko, zarówno przy opracowywaniu produktów, jak i opakowań, które nadają się do recyklingu i są wykonane z papieru pochodzącego z odpowiedzialnie zarządzanego lasu.

 

Zalety produkcji we Włoszech

Kolekcja ECO+ została zaprojektowana i wyprodukowana we Włoszech, z najwyższą dbałością o jakość i bezpieczeństwo produktów, zawsze z poszanowaniem środowiska.

plastica-riciclata-400x400px

Skąd pochodzi plastik z recyklingu?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co dzieje się z plastikiem wyrzuconym na etapie formowania?

Zamiast go wyrzucić, kierowany jest na przemiał, aby stać się surowcem do naszych produktów - w ten sposób narodziła się nasza kolekcja zabawek ECO+!

bio-plastica_440x400px

Czy wiesz, czym jest bioplastik?

Bioplastik to surowiec pochodzący ze źródeł roślinnych, takich jak pszenica, kukurydza czy buraki.

Odpady z produkcji rolnej, które nie mogą być przeznaczone do spożycia, są doskonałym źródłem życia dla naszych produktów ECO+, które są zrównoważone i przyjazne dla środowiska.

BAW SIĘ NATURALNIE!

Wybierając produkty ECO+ Chicco, będziesz wiedzieć, że pomagasz nam przekazywać pozytywne przesłanie dotyczące zrównoważonego rozwoju dla lepszego świata. Chcemy zabrać Cię w naszą podróż, abyś dowiedział się, jak angażujemy się na rzecz środowiska i ludzi. W tym celu stworzyliśmy specjalne ikony, które pomogą Ci rozpoznać nasze zrównoważone produkty!

sustainab-1257x517px