ŁÓŻECZKA DOSTAWNE CHICCO NEXT2ME

THE ONE AND ONLY

Łóżeczka Chicco Next2Me to łóżeczka służące do co-sleepingu czyli spania z dzieckiem w bliskiej odległości, przy zachowaniu własnej, niezależnej przestrzeni. W zależności od indywidualnych potrzeb, łóżeczka Chicco Next2Me występują w wielu modelach i kolorach, a oprócz funkcji dostawki posiadają także - w zależności od modelu - funkcję łóżeczka wolnostojącego, podłogowego czy kołyski. Jeśli jesteście świeżo upieczonymi rodzicami, a Wasze noce wyglądają jak na filmie poniżej, rozważcie jeden z modeli łóżeczka dostawnego Chicco Next2Me, aby Wasze noce były spokojniejsze, dni z większą dawką sił, a przyszłość dziecka - wychowanego w bliskości i bezpieczeństwie - spokojna.

 

Sen świeżo upieczonych rodziców bywa wyzwaniem. Zwłaszcza, gdy decydują się na spanie z dzieckiem w jednym łóżku. Pozycje, jakie wymusza na rodzicach obecność maleństwa w ich łóżku, przypominają niekiedy najtrudniejsze pozycje jogi. Tymczasem jogę lepiej uprawiać w wolnej chwili w ciągu dnia i solo. Na noc warto zdecydować się na idealne, rekomendowane i docenione rozwiązanie – łóżeczko dostawne Chicco Next2Me.

Chicco Next2Me to doskonałe, uniwersalne rozwiązanie dla rodziców, którzy na początku chcą lub potrzebują spać z dzieckiem, a z czasem chcą by spało ono we własnym łóżeczku. Dzięki Chicco Next2Me dziecko może bezpiecznie spać w swoim łóżeczku, podczas gdy mama odpoczywa obok, przytula je i komfortowo karmi piersią. Łóżeczko dostawne pomaga budować bliskość i więź, sprawia że pierwsze miesiące z noworodkiem i niemowlęciem są spokojniejsze i wygodniejsze (karmienie, czuwanie, sprawdzanie stanu dziecka, wyczucie obecności rodzica, zapach, spokój, poczucie bezpieczeństwa).

Chicco Next2Me nie tylko dba o dobre samopoczucie, spokój i poczucie bliskości rodziców i maleństwa, ale także dba o komfort pierwszych wspólnych tygodni całej rodziny, także spokój i efektywniejszy odpoczynek nocny mamy i taty. Jest też coś jeszcze. Maleństwo jest blisko rodziców, ale nie między nimi. Dzięki temu jest bezpieczne, a rodzice wciąż mają siebie na wyłączność.

Bo nie ma nic ważniejszego dla dziecka niż szczęśliwi rodzice!

Łóżeczka Chicco Next2Me to aż 4 modele, wśród których znajdziesz takie, które pozwalają na co-sleeping nawet do 4. roku życia, modele posiadające dodatkową funkcję kołyski czy model, który łatwo spakować i zabrać ze sobą w podróż. Każdy model spełnia podstawowąfunkcję - pozwala na bezpieczny co-sleeping.

WIELE POTRZEB, WIELE MODELI - WYBIERZ TWÓJ MODEL CHICCO NEXT2ME

Łóżeczka Chicco Next2Me to aż 4 modele, wśród których znajdziesz takie, które pozwala na co-sleeping nawet do 4. roku życia, modele posiadające dodatkową funkcję kołyski czy model, który łatwo spakować i zabrać ze sobą w podróż. Każdy model spełnia podstawowąfunkcję - pozwala na bezpieczny co-sleeping.

CHICCO NEXT2ME FOREVER - CO-SLEEPING NAWET DO 4.ROKU ŻYCIA
 
CHICCO NEXT2ME MAGIC - ELEGANCKA DOSTAWKA Z FUNKCJĄ KOŁYSKI
 
CHICCO NEXT2ME DREAM - Z FUNKCJĄ KOŁYSKI I IDEALNE DO PODRÓŻY