Jakość - nasza idea doskonałości

Jakość i bezpieczeństwo to zobowiązanie i obietnica, na które każdego dnia pracujemy z największym oddaniem. Zależy nam na spełnianiu i przekraczaniu najbardziej rygorystycznych norm, w zakresie projektowania i rozwoju produktu, fazy produkcji, aż do stałego wsparcia, jakie oferujemy po zakupie. Promujemy i aktywnie uczestniczymy w opracowywaniu przyszłych regulacyjnych standardów jakości i bezpieczeństwa, zachęcając do odpowiedzialnych innowacji.

Pewność, że jesteś bezpieczny


U podstaw naszej pracy leży ciągłe poszukiwanie jakości, bezpieczeństwa i innowacji. Nic nie daje nam większej pewności, że z nami jesteście bezpieczni.

Wdrażamy najnowocześniejsze metodologie i narzędzia do projektowania i testowania bezpieczeństwa naszych produktów. Przykładem jest nasze laboratorium Crash Test, zajmujące się rozwojem i kontrolą fotelików samochodowych, wyposażone w najlepsze i najnowocześniejsze technologie, w którym możemy zbadać każdy detal.

slide-crash-test-lab-612x443px
slide-paren-more-family-07-612x443px

Umiejętność słuchania


Informacje zwrotne, które otrzymujemy, są cennym źródłem, gdyż pozwalają nam ulepszać nasze rozwiązania tak, aby zawsze spełniały oczekiwania dzisiejszych i przyszłych rodziców. Dlatego mamy z Państwem otwarty i przejrzysty kanał dialogu. Nawet gdy pojawiają się problemy związane z bezpieczeństwem produktów już znajdujących się na rynku, przejrzystość i dostępność pozostają podstawą naszych relacji z Tobą.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa produktów znajdziesz TUTAJ