Szukasz idealnego prezentu na święta dla Twojego dziecka? Odkryj nasze bestsellery, które podbiją niejedno dziecięce serce.


Jako Chicco, chcemy wspierać rodziców w świątecznych przygotowaniach i ułatwić wybór najlepszego podarunku. Nasze zabawki są różnorodne, a ich funkcje urozmaicone. Jedne z nich pomagają spokojnie zasnąć, inne rozwijają umiejętności ruchowe i intelektualne. Każda z nich znajdzie inne, wyjątkowe zastosowanie. Warto wybrać taką, która jest dostosowana do indywidualnych potrzeb dzieci, ich wieku i charakteru. Razem z Chicco, podaruj dziecku prezent prosto od serca.

Święta już za rogiem, a Ty nie masz pomysłu na prezent? Nie martw się! Podzieliliśmy dla Ciebie zabawki na kategorie, które ułatwią Ci świąteczne poszukiwania!

 

ZABAWKI DLA NIEMOWLĘCIA

 Linia First Dreams to piękne zabawki, które towarzyszą najmłodszym w czasie snu czy odpoczynku dzięki muzyce, dźwiękom i efektom świetlnym, tworząc magiczną i relaksującą atmosferę. Są idealne na prezent dla niemowlęcia!

ZABAWKI DLA ROCZNEGO DZIECKA

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla rocznego dziecka? Czy to przyszły poliglota czy miłośnik przyrody - wspieraj jego pasje z bestsellerowymi zabawkami Chicco!

ZABAWKI DLA DWULATKA

Szukasz inspiracji na prezent dla dwulatka? Czy to spostrzegawczy akrobata, mały bystrzak, przyszły poliglota czy kierowca Formuły1 - wspieraj jego zainteresowania dzięki zabawkom Chicco!

ZABAWKI SPORTOWE

Te zabawki z pewnością będą idealne, aby w pozytywny sposób spożytkować energię malucha! Zabawki inspirowane dyscyplinami sportowymi to strzał w dziesiątkę dla każdego malucha.

EDUKACYJNE ZABAWKI JĘZYKOWE

Pierwsze kroki w nauce języka obcego dziecko może wykonać jeszcze zanim zrobi pierwszy prawdziwy krok. Zabawki językowe pozwalają mu oswajać się z melodią języka obcego, przyswajać akcent i poznawać pierwsze, proste słowa. A to wszystko w atmosferze świetnej zabawy! Wybierz już teraz interaktywną zabawkę językową dla swojego przyszłego poligloty!

 

Poznaj dwujęzyczne zabawki edukacyjne Chicco!