Szukasz pomysłu na prezent dla swojej pociechy? Poznaj nasze inspiracje!

 

ZABAWKI DLA NIEMOWLĘCIA

 Linia First Dreams to piękne zabawki, które towarzyszą najmłodszym w czasie snu czy odpoczynku dzięki muzyce, dźwiękom i efektom świetlnym, tworząc magiczną i relaksującą atmosferę. Są idealne na prezent dla niemowlęcia!

ZABAWKI DLA ROCZNEGO DZIECKA

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla rocznego dziecka? Czy to przyszły poliglota czy miłośnik przyrody - wspieraj jego pasje z bestsellerowymi zabawkami Chicco!

ZABAWKI DLA DWULATKA

Szukasz inspiracji na prezent dla dwulatka? Czy to spostrzegawczy akrobata, mały bystrzak, przyszły poliglota czy kierowca Formuły1 - wspieraj jego zainteresowania dzięki zabawkom Chicco!

ZABAWKI INTERAKTYWNE

Zabawki interaktywne wspierają rozwój poznawczy dziecka. Przyciągają uwagę i zachęcają do interakcji, pozwalając maluchowi odkrywać różne ich funkcje. Miękki, pluszowy piesek czy kotek lub kucyk, a może stolik z 5 obszarami sensorycznymi?

EDUKACYJNE ZABAWKI JĘZYKOWE

Pierwsze kroki w nauce języka obcego dziecko może wykonać jeszcze zanim zrobi pierwszy prawdziwy krok. Zabawki językowe pozwalają mu oswajać się z melodią języka obcego, przyswajać akcent i poznawać pierwsze, proste słowa. A to wszystko w atmosferze świetnej zabawy! Wybierz już teraz interaktywną zabawkę językową dla swojego przyszłego poligloty!

ZABAWKI INSPIROWANE METODĄ MONTESSORI

Popularna metoda Montessori stawia przede wszystkim na radość z uczenia się i poznawania świata, zaspokajanie potrzeby bycia niezależnym, a także na naturalny sposób nauki czytania, pisania i liczenia. Poznaj zabawki Chicco inspirowane metodą Montessori!

 

Zobacz, jakie zabawki Chicco wybrał Podziarany Tata!

 

...a teraz zainspiruj się Podziaranym Tatą i wybierz idealne prezenty dla swojego malucha!