BABY MOMENTS DO SKÓRY WRAŻLIWEJ

cuore-corallo-612x443px

Kiedy skóra jest wrażliwa

W Chicco od lat oferujemy kosmetyki do codziennej pielęgnacji, które zapewnią nie  tylko komfort, ale również bezpieczeństwo użycia już od pierwszych dni życia.  Gdy skóra maluszka jest szczególnie wrażliwa lub ma tendencję do zaczerwieniania, potrzebuje więcej uwagi i odpowiednich produktów do jej pielęgnacji. Właśnie dlatego powstała czerwona linia kosmetyków Baby Moments, która przeznaczona jest dla najbardziej wymagających.

icona-cotone-612x443px

Nasze formuły

Wszystkie formuły z linii do skóry wrażliwej są testowane pod kontrolą pediatryczną, posiadają delikatny zapach oraz zostały  wzbogacone o:

Ekstrakt z bawełny o działaniu odżywczym, który pomaga przywrócić skórze naturalną równowagę.

Witaminę E, antyoksydant wzmacniający naturalną ochronę skóry przed czynnikami zewnętrznymi.

Pantenol (prowitaminę B5) o działaniu zmiękczającym i uelastyczniającym.

icona-cuore-400x400px

Nasza odpowiedzialność

Dbamy o zrównoważony rozwój. Jesteśmy świadomi, że nasze życie ma wpływ na planetę. Wszyscy dążymy do tego, aby wybory, jakich dokonujemy (co kupujemy, jak się zachowujemy...), były bardziej zrównoważone.

Z tego powodu w nowej linii kosmetyków Chicco Baby Moments zdecydowaliśmy się na użycie w 100% przetworzonych plastikowych butelek (rPET) i 50% przetworzonych plastikowych tubek (rPE). Obecnie zakrętki i dozowniki z pompką są nadal wykonane z czystego plastiku, ale pracujemy nad tym, aby w przyszłości również ten komponent był bardziej ekologiczny.

Ograniczyliśmy również stosowanie kartonowych opakowań, pozostały jedynie tam, gdzie jest to absolutnie konieczne, aby zapewnić integralność produktu. Jednak i w tym przypadku zdecydowaliśmy się na użycie papieru z recyklingu.

icona-recycled-plastic-400x400px

Skąd pochodzi plastik naszych opakowań? 

Plastik, z którego wykonane są nasze butelki to rPET, materiał uzyskany z odzysku po zwykłych butelkach np. po wodzie mineralnej. Materiał ten jest odzyskiwany, oczyszczany, ponownie przetwarzany i ponownie przekształcany w granulki nadające się do wytworzenia nowych butelek. Wszystkie butelki rPET można ponownie poddać recyklingowi poprzez odpowiednią segregację odpadów.

sostenibilita-1-400x400px

To naturalne

Wszystkie nowe formuły Baby Moments zostały stworzone z myślą o tym, aby zawierały wysoki procent składników naturalnego pochodzenia, a jednocześnie zapewniały bezpieczeństwo stosowania dla Twoich dzieci już od urodzenia.

Na każdym opakowaniu znajduje się informacja o procencie zawartości naturalnych składników w danym produkcie, ponieważ bardzo zależy nam na transparentnej komunikacji.

Baby Moments “TO NATURALNE”

To naturalne, że dzieci płaczą, tak samo jak naturalne jest, że martwisz się o nie. Aby Cię uspokoić, stworzyliśmy Chicco Baby Moments, linię kosmetyków o wysokiej zawartości naturalnych składników, dla skóry Twojego dziecka.

To naturalne, ponieważ wszystkie produkty zostały stworzone z formułą aż do 96% ze składników pochodzenia naturalnego i z pełnym poszanowaniem dla najbardziej wrażliwej skóry.

To naturalne” – tak mówimy każdemu rodzicowi, będącemu w stresie lub niemocy, pomiędzy chaosem, a niedoskonałością, które zawsze towarzyszą opiece nad dzieckiem.

img-campagna-612x443px
(video cover)
(player icon)
(video cover)
(player icon)
(video cover)
(player icon)