Kompletujesz wyprawkę? A może szukasz prezentu na Babyshower? Jesteś w dobrym miejscu! Znajdziesz tu sprawdzone, polecane i wielokrotnie nagradzane produkty, które bedą wspierały rodziców  każdego dnia pięknej podróży, jaką jest rodzicielstwo!  

BABY HUG AIR 4 W 1 - WIELOFUNKCYJNE, MOBILNE ŁÓŻECZKO

  Baby Hug 4 w 1 Air może służyć jako mobilne łóżeczko dziecięce - już od dnia narodzin, regulowane łóżeczko dla starszych niemowląt, krzesełko stołowe lub fotel. Kąt oparcia łóżeczka reguluje się specjalnym uchwytem u jego w wezgłowia - to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza w przypadku dzieci cierpiących na refluks żołądkowy. Wysokość Baby Hug Air reguluje się za pomocą wygodnego w obsłudze przycisku, umieszczonego w dolnej części stelaża. Regulacja wysokości jest płynna i dostosowuje się zawsze i idealnie do potrzeby dziecka i rodzica. To fantastyczne łóżeczko przyda się wam aż do 36. miesiąca życia dziecka!

NEXT2ME FOREVER - ŁÓŻECZKO DOSTAWNE DO 4 ROKU ŻYCIA

  Chicco Next2Me Forever to najnowsze, całkowicie idealne rozwiązanie 3 w 1 na czas snu! Pozwala rodzicom korzystać ze wspólnego spania z dzieckiem tak długo, jak tego potrzebują - nawet do 4. roku życia. To rodzice oraz/lub dziecko decydują, jak długo korzystają z funkcji dostawki! Dzięki wymiarom 120 x 60 cm jest przestronne i wygodne na każdym etapie użytkowania.Chicco Next2Me Forever zapewnia rodzicom i dziecku spokojny sen z całkowitym zachowaniem bezpieczeństwa dzięki opatentowanemu systemowi otwierania ścianki bocznej. Dzięki patentowi, ścianka boczna będzie zawsze opuszczona w konfiguracji dostawki i zawsze podniesiona w konfiguracji tradycyjnego łóżeczka wolnostojącego. Dla starszego dziecka Next2Me Forever zmienia się w wygodne łóżeczko podłogowe!

 

NEXT2ME LINIA ŁÓŻECZEK DOSTAWNYCH - WYBIERZ SWÓJ MODEL

  Łóżeczko dostawne to jeden z najważniejszych mebli dla każdej rodziny, w której pojawia się dziecko. Sprawi, że Wasze noce będą spokojniejsze. Dziecko śpi tuż obok Was, a jednak w swoim łóżeczku. To rozwiązanie doskonałe! Możesz wybrać model FOREVER z dodatkową funkcją łóżeczka wolnostojącego i podłogowego. Jest idealne, jeśli macie sporą sypialnię, gdyż jego wymiary to 120 x 60 cm. Jeśli przestrzeni Wam brakuje, idealnie sprawdzi się model MAGIC o wymiarach 85 x 53 cm. Ten model oprócz funkcji dostawki ma też funkcję łóżeczka wolnostojącego i kołyski, a jego wykończenie jest jakości premium. Inny model z tymi samymi funkcjami to DREAM. A jeśli wystarczy Wam wyłącznie funkcja dostawki z opcją bardzo prostego i szybkiego składania - to idealne rozwiązanie, jeśli sporo podróżujecie - wybierzcie model AIR.

 
 

CUDDLE&BUBBLE - PRZYJEMNA KĄPIEL I WYGODNE PRZEWIJANIE

Stojak kąpielowy z wanienką i przewijakiem jest wygodny dla dziecka i maksymalnie funkcjonalny dla jego rodzica.

RHYTHM'N'SOUND - ODPOCZYNEK WAŻNA SPRAWA

Elektroniczny leżaczek Chicco Rhythm'N'Sound wykonany z wysokiej jakości  bezpiecznych materiałów, o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie, łagodnie ukołysze dziecko delikatnym, kołyszącym na boki ruchem: w sposób automatyczny leżaczek kołysze dziecko na boki, aby je uspokoić i wyciszyć. Pomagają w tym wgrane w elektroniczny panel dźwięki: odgłosy natury oraz delikatne kołysanki. Głośność regulujemy z poziomu panelu.To idealne rozwiązanie dla świeżo upieczonych rodziców, aby  uspokoić i wyciszyć malucha.

PIERWSZE ZABAWKI - FIRST DREAMS

Od pierwszych dni, gdy maleństwo jest z rodzicami, zabawki Chicco pomagają stworzyć relaksującą atmosferę towarzyszącą momentowi snu dziecka. Z dostępnych funkcji można wybrać i skomponować to, co dziecko lubi najbardziej: kolorowe projekcje, muzykę klasyczną lub dźwięki natury, kojące nocne światło i miękkie pluszowe zabawki dla dodatkowej dawki relaksu.

COŚ DLA MAMY - WYPRAWKA DO SZPITALA

Macierzyństwo to wyjątkowy czas, jednak nie zawsze łatwy. Czasem pojawia się zmęczenie i zwątpienie, a za chwilę szczęście i satysfakcja. #SpokojnieMamo, każda mama tak ma. Wiemy i rozumiemy, że potrzebujesz w tym czasie wsparcia. Dzięki naszym produktom Twoje chwile z maluszkiem będą spokojne, komfortowe i bezpieczne. W Chicco dbamy o dzieci i mamy.

TO TEŻ MOŻE SIĘ PRZYDAĆ

Czasem wyobrażenia i plany dotyczące tego jak będzie wyglądała rodzicielska przygoda, różnią się od rzeczywistości. Butelka i smoczek w wyprawce dla noworodka mogą nigdy się nie przydać, ale gdyby miało być inaczej, warto zaopatrzyć się w sprawdzone i bezpieczne produkty.

ERGONOMICZNE NOSIDEŁKA

Korzystanie z nosidełek to nie tylko wygoda, to także fantastyczny moment bliskości między dzieckiem, a rodzicem. Nosidełka Chicco i Boppy są zatwierdzone przez Międzynarodowy Instytut Dysplazji Biodra jako zdrowe dla dziecięcych bioder. Wybierz model, który w Twojej rodzinie sprawdzi się najlepiej.