Niebawem najpiękniejszy czas w roku … Święta Bożego Narodzenia!

Szukasz pomysłu na świąteczny prezent dla swojej pociechy? Poznaj nasze inspiracje!

 

ZABAWKI DLA NIEMOWLĘCIA

 Linia First Dreams to piękne zabawki, które towarzyszą najmłodszym w czasie snu czy odpoczynku dzięki muzyce, dźwiękom i efektom świetlnym, tworząc magiczną i relaksującą atmosferę. Są idealne na prezent dla niemowlęcia!

ZABAWKI DLA ROCZNEGO DZIECKA

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla rocznego dziecka? Czy to przyszły poliglota, wrażliwy muzyk czy miłośnik przyrody - wspieraj jego pasje z bestsellerowymi zabawkami Chicco!

ZABAWKI DLA DWULATKA

Szukasz inspiracji na świąteczny upominek dla dwulatka? Czy to spostrzegawczy akrobata, mały bystrzak, przyszły poliglota czy kierowca Formuły1 - wspieraj jego zainteresowania dzięki zabawkom Chicco!

ZABAWKI INTERAKTYWNE

Zabawki interaktywne wspierają rozwój poznawczy dziecka. Przyciągają uwagę i zachęcają do interakcji, pozwalając maluchowi odkrywać różne ich funkcje. Miękki, pluszowy piesek czy miś, a może stolik z 5 obszarami sensorycznymi?

EDUKACYJNE ZABAWKI JĘZYKOWE

Pierwsze kroki w nauce języka obcego dziecko może wykonać jeszcze zanim zrobi pierwszy prawdziwy krok. Zabawki językowe pozwalają mu oswajać się z melodią języka obcego, przyswajać akcent i poznawać pierwsze, proste słowa. A to wszystko w atmosferze świetnej zabawy! Wybierz już teraz interaktywną zabawkę językową dla swojego przyszłego poligloty!

ZABAWKI INSPIROWANE METODĄ MONTESSORI

Popularna metoda Montessori stawia przede wszystkim na radość z uczenia się i poznawania świata, zaspokajanie potrzeby bycia niezależnym, a także na naturalny sposób nauki czytania, pisania i liczenia. Poznaj zabawki Chicco inspirowane metodą Montessori!

 

Zobacz, jakie zabawki Chicco wybrał Podziarany Tata!

 

...a teraz zainspiruj się Podziaranym Tatą i wybierz idealne prezenty dla swojego malucha!

ŚWIĄTECZNE INSPIRACJE

Święta to magiczna atmosfera przy stole i ekscytujące odpakowywanie prezentów. Zanim jednak dojdzie do tej chwili, przed domownikami przedświąteczne szaleństwo. Chyba, że ... w tym roku spróbujecie inaczej? Zachęcamy do celebrowania przedświątecznego czasu i dbanie o siebie samych oraz siebie nawzajem oraz o nasze środowisko. Zajrzyjcie do naszych porad, gdzie podpowiadamy jak ekologicznie zapakować świąteczne prezenty i jaką strategię przyjąć na przedświąteczne przygotowania, aby nie zasnąć przy świątecznym stole z wyczerpania :)

Chicco_zdjęcie do artykułu_PAKOWANIE PREZENTÓW_668x342 PL-Blogger-01-xmass

⠀PAKOWANIE PREZENTÓW W DUCHU EKO

Podczas pakowania prezentów kuszą nas kolorowe torby, papiery i efektowne kokardy. Jednak czy wiesz, jak wiele papieru marnujemy podczas pakowania świątecznych prezentów? A gdyby spróbować inaczej? J Vintage is back, zero waste i reuse są bardzo trendy. I właśnie wkraczają do naszych przedświątecznych (i nie tylko) domów.

Chicco_zdjęcie do artykułu_Święta Rozdina_668x342 PL-Blogger-02-xmass

⠀PRZETRWAJ ŚWIĄTECZNĄ GORĄCZKĘ

Zdarzyło ci się siadać do wigilijnego stołu kompletnie wykończoną? Stres, nieprzespane noce, wszechobecny pęd dały ci mocno popalić? Czy wiesz, że przygotowaniami do Świąt można (i trzeba!) się podzielić? Każdy, nawet najmłodszy członek rodziny poczuje się potrzebny i ważny, pomagając w przygotowaniach do tego wspaniałego czasu.