My w Chicco widzimy wartość przyszłości

Troska to nasze DNA. Troska o Ciebie, Twoje dzieci i wszystkich, na których Tobie zależy. Dlatego każdego dnia angażujemy się w ochronę dzieciństwa. Dbamy o przyszłość tych, którzy już tu są i tych, którzy wkrótce dołączą.

0-189164.jp-688x385

Budujemy JUTRO dla przyszłych pokoleń


W Chicco mamy bardzo konkretną wizję: świat, w którym posiadanie dzieci będzie pożądane i możliwe dla każdego. Dlatego każdego dnia jesteśmy zaangażowani w budowanie lepszej przyszłości poprzez konkretne i odpowiedzialne działania i wybory.

Zrównoważony rozwój dla środowiska i ludzi

To dlatego sami przyjmujemy postawę rodzicielską, rozumianą przez nas jako troskę, jaką rodzice zwykle otaczają swoje dzieci. W rzeczywistości troska ta to zobowiązanie nas wszystkich, a jej przejawem jest dbanie i poświęcenie na rzecz innych ludzi oraz środowiska.

Pobierz raport Zrównoważony rozwój Artsana, 2021

global-compact-612x4431

Członek United Nation Global Compact


Od 2017 roku Artsana Group, której jesteśmy częścią, uczestniczy jako sygnatariusz w United Nation Global Compact (UNGC), największej korporacyjnej inicjatywie na rzecz zrównoważonego rozwoju na świecie. Firma przyjęła i włączyła do swojej strategii Dziesięć Zasad dotyczących praw człowieka, pracy, środowiska i walki z korupcją.

associazione-caf-612x443px1

Człowiek jest najważniejszy


Chicco od zawsze stoi po stronie rodziców i innych osób zaangażowanych w opiekę nad dzieckiem. Szczególnie tych w trudnej sytuacji, otaczając ich konkretną pomocą.

Nasze projekty

Jesteśmy zaangażowani w działania solidarnościowe, aby pomagać rodzicom i wszystkim, którzy opiekują się dziećmi na całym świecie.

820389-612x443px1

Dążymy do bardziej zrównoważonego świata


W Chicco jesteśmy zaangażowani w ochronę naszej planety dla przyszłych pokoleń, ponieważ wierzymy w filozofię rodzicielstwa, które wyrażą się troską o innych. Taka postawa dotyczy nie tylko rodziców, ale wszystkich ludzi, także tych, którzy dopiero się urodzą.

Nasze inicjatywy

Podejmujemy liczne inicjatywy mające na celu zmniejszenie wpływu naszych produktów i procesów na środowisko.

sustainab-1257x517px