Niebawem najpiękniejszy czas w roku … Święta Bożego Narodzenia!

Zobacz, które zabawki Chicco sprawdziły się w domach znanych i lubianych blogerów: Szczęślivej, Bilikid oraz Podziaranego Taty. Mamy nadzieję, że testy, które zostały przeprowadzone pod czujnym okiem najbardziej wymagających recenzentów – ich dzieci – będą dla Was inspiracją na świąteczne prezenty.

 

Zobacz, jakie interaktywne zabawki Chicco wybrał Podziarany Tata:

 

...A teraz zainspiruj się Podziaranym Tatą i wybierz idealne prezenty dla swojego malucha!

   

 
 

A dla najmłodszych Chicco ma projektory i baldachimy, które zmienią sypialnię w królestwo snu:

    

Nasi blogerzy przetestowali już nowe zabawki Chicco ze swoimi dziećmi.  Przeczytaj ich relacje. Które zabawki wybierzesz?

    

PL-Blogger-01-xmass PL-Blogger-01-xmass

Podziarany Kuba to wrażliwy i kochający tata ślicznej Ninki i małego Bruna. Bardzo ważny jest dla niego czas spędzany wspólnie z rodziną, dlatego wybiera zabawki, którymi mogą bawić się wszyscy razem.

PL-Blogger-02-xmass PL-Blogger-02-xmass

Szczesliva wybierając zabawki dla dzieci kieruje się nie tylko zabawą, ale też rozwojem motorycznym, językowym i emocjonalnym! Przeczytaj artykuł i zobacz, które zabawki znalazły się w domu Magdy!

Inspiracje na święta

Obrazek

5 pomysłów na zdrowe smakołyki

Tradycja to tradycja. W Wigilię wszyscy powinni skosztować każdgo z 12 dań. Potrawy serwowane przy wigilijnym stole są pyszne. Bigos, śledzik czy barszcz z uszkami to potrawy, na które często czekamy cały rok, bo nikt tych potraw nie robi lepiej niż nasza mama, babcia czy ciocia. Co jednak przygotować, aby nasze pociechy również dochowały tradycji?

 

CZYTAJ DALEJ

 

Rysunek

Pakowanie prezentów w duchu eko

Podczas pakowania prezentów, kuszą nas kolorowe torby, brokat i efektowne kokardy. Błyszczący papier, piękna kokarda robią wielkie wrażenie ale…Czy wiesz, jak wiele papieru marnujemy przy pakowaniu świątecznych prezentów? Tymczasem vintage is back, zero waste i reuse są BARDZO trendy. I właśnie wkraczają do naszych przedświątecznych (i nie tylko) domów. 

 

CZYTAJ DALEJ

 

Trzeci

Przetrwaj świąteczną gorączkę

Zdarzyło ci się siadać do wigilijnego stołu kompletnie wykończoną? Stres, nieprzespane noce, wszechobecny pęd dały ci mocno popalić? Czy wiesz, że przygotowaniami do Świąt można (i warto!) się podzielić? Każdy, nawet najmlodszy członek rodziny poczuje się potrzebny i ważny, pomagając w przygotowaniach do tego waspaniałego czasu.

 

CZYTAJ DALEJ