LINIA ZABAWEK SENSE & FOCUS 

Sense & Focus to zupełnie nowa linia zabawek Chicco, które pomagają stymulować i rozwijać zmysły dziecka oraz pomagają im poprawiać koncentrację i umiejętność do coraz dłuższego skupiania się na wykonywanej czynności. Linia stworzona została z myślą o najmłodszych.

logo_sense&focus

EFEKT WSPÓŁPRACY Z EKSPERTAMI

Sense&Focus to linia zabawek zaprojektowana, po to by wspierać rozwój każdego dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem jego możliwości i oczekiwań. Linia została opracowana we współpracy z włoskim Narodowym Stowarzyszeniem Pedagogów oraz z Centrum Naukowym Neuropsychiatrii AITA. Współpraca ta zaowocowała serią zabawek Chicco odpowiadającym na prawdziwe potrzeby dziecka. 

bollo_focus

JAK ROZWIJAĆ ZDOLNOŚĆ KONCENTRACJI

Aby w prawidłowy sposób rozwijać umiejętność koncentracji, dziecko musi być we właściwy sposób stymulowane. To właśnie dlatego zabawki z linii Sense&Focus zostały odpowiednio zaprojektowane pod kątem intensywności dźwięku i światła na jakie eksponowane jest dziecko.

Przesuń, aby dowiedzieć się kolejnych ważnych informacji.

bollo_lights

ZANIKAJĄCE ŚWIATŁO

Światełka w zabawkach Sense&Focus nigdy nie błyskają. Gdy są włączone, świecą łagodnym, zanikającym światłem, odpowiednim i bezpiecznym dla dziecka - nigdy zbyt mocnym.

bollo_music

MUZYKA WSPIERAJĄCA KONCENTRACJĘ

Dźwięki jakie oferują zabawki z linii Sense&Fcus to szereg odgłosów natury i melodii, które z jednej strony wyciszają dziecko, a z drugiej wspopmagają zdolnośc trenowania koncentracji.

bollo_mute

OPCJA WYCISZENIA

Wybrane zabawki z serii Sense&Focus dają rodzicom opcję wyłączenia dźwięku, aby na dziecko działał wyłącznie efekt światła.

GIOCO-IL-SENTIERO-DELLE-STAGIONI-190927-01-1200x800

ŚCIEŻKA SENSORYCZNA 4 PORY ROKU

Ścieżka sensoryczna 4 Pory roku to elektroniczna zabawka w formie kolorowej ścieżki, złożonej z pełnych sensorycznych bodźców okręgów. Zabawka stymuluje zmysły oraz zdolność koncentracji dziecka, dzięki różnym aktywności manualnym, jak również efektom muzycznym i świetlnym.

Przyłączając krążki do siebie w różnych konfiguracjach można utworzyć ponad 10 wersji ścieżki.

Każdy krążek zapewnia dziecku inne wrażenia sensoryczne.

SPRAWDŹ

 

gioco-tavolo-sensoriale

STOLIK SENSORYCZNY

Stolik sensoryczny Odkrywanie Natury to stolik specjalnie opracowany, aby pomagać maluchom stymulować i trenować zmysły oraz rozwijać umiejętność skupienia i koncentracji. Zabawka została opracowana przy współpracy neuropsychiatrów i pedagogów.

To za pomocą zmysłów dzieci uczą się doświadczać rzeczywistości, już od pierwszych miesięcy życia. Zabawka powstała jako odpowiedź na potrzebę wspierania rozwoju najmłodszych poprzez zabawę. Dzięki możliwości wykorzystania zabawki do różnych aktywności, w zależności od umiejętności dziecka, jest ona odpowiednia dla szerokiej grupy wiekowej!

Stolik posiada aż 5 obszarów sensorycznych, zapewniających różne aktywności manualne i wrażenia dla zmysłów.

SPRAWDŹ

gioco-fiore-sensoriale

SENSORYCZNY KWIATEK

Sensoryczny Kwiatek to elektroniczna zabawka sensoryczna, która dzięki aktywnościom manualnym, pozwala rozwijać zmysły oraz zdolność koncentracji dziecka. Zabawka została opracowana przy współpracy neuropsychiatrów i pedagogów.

To za pomocą zmysłów dzieci uczą się doświadczać rzeczywistości, już od pierwszych miesięcy życia. Zabawka powstała jako odpowiedź na potrzebę wspierania rozwoju najmłodszych poprzez zabawę. Dzięki możliwości wykorzystania zabawki do różnych aktywności, w zależności od umiejętności dziecka, jest ona odpowiednia dla szerokiej grupy wiekowej!

Sensoryczny kwiatek to aż 4 różne aktywności manualne: układanie, przesuwanie, przełączanie, przyciskanie.

SPRAWDŹ

centro-aita

Zabawka opracowana we współpracy z włoskim Centrum Naukowym Neuropsychiatrii

 

Cała linia Sense&Focus, została opracowana we współpracy z włoskim Centrum Naukowym Neuropsychiatrii AITA. Współpraca ta zaowocowała serią zabawek zaprojektowanych tak, aby były odpowiednie dla każdego dziecka, biorąc pod uwagę jego możliwości i oczekiwania.

anpe

Zabawka opracowana we współpracy z Narodowym Stowarzyszeniem Włoskich Pedagogów

 

Cała linia Sense&Focus została opracowana we współpracy z Narodowym Stowarzyszeniem Włoskich Pedagogów, przez co posiada cechy, sprawiające, że sprosta wymaganiom każdego dziecka i jego rodzica.