Seria NaturalFeeling

Karmienie piersią jest tak naturalne, jak okazywanie miłości.

Seria NaturalFeeling

Laktatory, wkładki laktacyjne i inne akcesoria do karmienia piersią

Każdy produkt z serii NaturalFeeling to inteligentne, proste i skuteczne rozwiązanie w okresie karmienia piersią. To ważna pomoc w rozwiązaniu drobnych niedogodności, które mogą pojawić się podczas karmienia piersią i pełna gama produktów, opracowanych z myślą o jak najdłuższym i jak najwygodniejszym karmieniu piersią.

Wszystkie produkty Natural Feeling gwarantują mamom wygodne i praktyczne rozwiązania, a dzieciom dobre samopoczucie, aby ta wyjątkowa więź między dzieckiem a mamą, przynosiła jak najwięcej radości.


 

butelka-szklana-naturalfeeling-0m-150-ml-5
laktator-manualny-naturalfeeling-1

Praktyczne rozwiązanie, którego potrzebuje każda mama

Innowacyjny system Chicco zapewnia łatwiejsze odciąganie pokarmu oraz jego naturalny i ciągły przepływ. Ergonomiczny uchwyt z miękkim pokryciem gwarantuje łatwość użytkowania, pewny chwyt i minimalizuje wysiłek podczas odciągania pokarmu. Część, która bezpośrednio dotyka skóry piersi, wykonana jest z bardzo miękkiego silikonu.

W  zestawie:
1 butelka NaturalFeeling 0m+ 150ml
1 hermetyczna nakrętka
1 smoczek NaturalFeeling na butelkę 0m+ 150ml
1 podstawka do laktatora
Próbka wkładek laktacyjnych

 

antybakteryjne-wkadki-laktacyjne-extra-comfort-4

Antybakteryjne wkładki laktacyjne

Wkładki laktacyjne Chicco Extra Comfort są miękkie i chłonne, przepuszczają powietrze, utrzymują suchą skórę. Specjalna tkanina antybakteryjna zastosowana we wkładkach wzapobiega podrażnieniom i infekcjom oraz chroni skórę piersi. Superchłonne mikroperełki absorbują wilgoć i utrzymują suchą skórę, zapewniając maksymalny komfort.

Dla maksymalnej higieny i wygody, wkładki są pakowane pojedynczo.

Dostępne w opakowaniach po 30 lub 60 sztuk.

butelka-plastikowa-naturalfeeling-6m-330-ml-1

Butelki, które rosną razem z dzieckiem

NaturalFeeling to jedyna linia butelek umożliwiająca karmienie dziecka dzięki trzem rodzajom smoczków o specjalnym kształcie, które podążają za rozwojem dziecka w najbardziej naturalny sposób.

Podwójny system antykolkowy zapobiega połykaniu powietrza, dzięki czemu zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki. Ukośny, zaokrąglony smoczek jest idealny dla noworodka. Miękki silikon i wgłębienia na podstawie smoczka gwarantują naturalne odczucia, jak przy piersi mamy.

Dostępna pojemność - 150 ml, 250 ml i 330 ml.  

laktator-elektryczny-naturalfeeling-1

Laktator elektryczny NaturalFeeling

Wspiera karmienie naturalne, zapewniając maksymalną skuteczność działania, komfort oraz szybkość, których potrzebuje karmiąca mama. Przycisk u nasady laktatora reguluje wypływ pokarmu i pozwala na ustawienie intensywności i częstotliwości zasysania, w oparciu o indywidualne potrzeby. Funkcja pamięci, automatycznie zapisuje ostatnio ustawiony poziom intensywności odciągania na potrzeby kolejnych sesji.

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i podwójnemu źródłu zasilania: na baterie (AA 1,5 volt) lub za pomocą adaptera sieciowego, można korzystać z niego również poza domem.

plastry na brodawki

Hydrożelowe plastry na brodawki

Sprzymierzeniec karmiącej mamy. Ważna pomoc w rozwiązaniu drobnych problemów, które mogą pojawić się podczas karmienia piersią. Idealne od pierwszych objawów zaczerwienienia. Hydrożelowe warstwy chłodzą sutek i zmniejszają ból.

 

Prosta i bezbolesna aplikacja - forma plastra.  

oklad termozelowy

Termożelowe okłady na piersi

Sojusznicy karmienia piersią. Dają szybką ulgę w przypadku obrzęku piersi, uczucia ich napięcia przed karmieniem. Wspomagają przepływ mleka, zachęcając do spokojnego karmienia piersią. Można je stosować na gorąco lub na zimno w zależności od potrzeb.