BABY MOMENTS DO SKÓRY NORMALNEJ

cuore-celeste-612x443px

Bezpieczne dla dzieci już od urodzenia

Codziennie dbasz o higienę swojego dziecka, a my w Chicco od 60 lat oferujemy bezpieczne kosmetyki, które dbają o jego skórę już od urodzenia. Z nową linią kosmetyków Baby Moments zwracamy jeszcze większą uwagę na to, by zaspokajały one wszystkie potrzeby rodziców oraz maluszka. Kosmetyki są testowane dermatologicznie i oftalmologicznie pod kątem bezpieczeństwa stosowania ich u dzieci.

delicate-612x443px

Linia Baby Moments do skóry normalnej   

Wszystkie nowe formuły zostały wzbogacone roślinną gliceryną i naturalnymi ekstraktami oraz posiadają delikatny i niepowtarzalny zapach. 

W skład linii Baby Moments do skóry normalnej wchodzą:

icona-cuore-400x400px

Nasza odpowiedzialność

Dbamy o zrównoważony rozwój. Jesteśmy świadomi, że nasze życie ma wpływ na planetę. Wszyscy dążymy do tego, aby wybory, jakich dokonujemy (co kupujemy, jak się zachowujemy...), były bardziej zrównoważone.

Z tego powodu w nowej linii kosmetyków Chicco Baby Moments zdecydowaliśmy się na użycie w 100% przetworzonych plastikowych butelek (rPET) i 50% przetworzonych plastikowych tubek (rPE). Obecnie zakrętki i dozowniki z pompką są nadal wykonane z czystego plastiku, ale pracujemy nad tym, aby w przyszłości również ten komponent był bardziej ekologiczny.

Ograniczyliśmy również stosowanie kartonowych opakowań, pozostały jedynie tam, gdzie jest to absolutnie konieczne, aby zapewnić integralność produktu. Jednak i w tym przypadku zdecydowaliśmy się na użycie papieru z recyklingu.

icona-recycled-plastic-400x400px

Skąd pochodzi plastik naszych opakowań?

Plastik, z którego wykonane są nasze butelki to rPET, materiał uzyskany z odzysku po zwykłych butelkach np. po wodzie mineralnej. Materiał ten jest odzyskiwany, oczyszczany, ponownie przetwarzany i ponownie przekształcany w granulki nadające się do wytworzenia nowych butelek. Wszystkie butelki rPET można ponownie poddać recyklingowi poprzez odpowiednią segregację odpadów.

sostenibilita-1-400x400px

To naturalne

Wszystkie nowe formuły Baby Moments zostały stworzone z myślą o tym, aby zawierały wysoki procent składników naturalnego pochodzenia, a jednocześnie zapewniały bezpieczeństwo stosowania dla Twoich dzieci już od urodzenia.

Na każdym opakowaniu znajduje się informacja o procencie zawartości naturalnych składników w danym produkcie, ponieważ bardzo zależy nam na transparentnej komunikacji.

Baby Moments “TO NATURALNE”

To naturalne, że dzieci płaczą, tak samo jak naturalne jest, że martwisz się o nie. Aby Cię uspokoić, stworzyliśmy Chicco Baby Moments, linię kosmetyków o wysokiej zawartości naturalnych składników, dla skóry Twojego dziecka.

To naturalne, ponieważ wszystkie produkty zostały stworzone z formułą aż do 96% ze składników pochodzenia naturalnego i z pełnym poszanowaniem dla najbardziej wrażliwej skóry.

To naturalne” – tak mówimy każdemu rodzicowi, będącemu w stresie lub niemocy, pomiędzy chaosem, a niedoskonałością, które zawsze towarzyszą opiece nad dzieckiem.

img-campagna-612x443px
(video cover)
(player icon)
(video cover)
(player icon)
(video cover)
(player icon)