Zabawki edukacyjne Chicco Edu4You

Seria zabawek inspirowanych Metodą Montessori

Edu 4 You Chicco

Edu 4 You

Chicco Edu4You to linia zabawek edukacyjnych inspirowanych metodą Montessori. Edu4You wprowadza dziecko w świat nauki poprzez zabawę i interakcję. Każda zabawka jest pełna  edukacyjnych treści i aktywności, specjalnie zaprojektowanych w celu dostosowania do różnych etapów rozwoju i zaspokojenia chęci uczenia się.

Gamma Edu 4 You Chicco

Interaktywna i samokorygująca nauka

Zabawki edukacyjne Edu4You to interaktywne, mówiące zabawki o właściwościach samokorygujących. Ilekroć dziecko bawiac się podejmuje niewłaściwe działanie, otrzymuje podpowiedź, jak rozwiązać problem i podjąć właściwe działania.

montessori-stem-rev1

Zainspirowane najnowszymi badaniami edukacyjnymi

Charakterystyczne funkcje i mechanizmy działania zastosowane w zabawkach są inspirowane najpopularniejszymi podejściami edukacyjnymi, takimi jak STEM i metoda Montessori. Dzięki temu seria zabawek Edu4You angażuje najmłodszych na wiele różnych sposobów, pobudzając zmysły, ciekawość i rozumienie sekwencji działań.

GIOCO-FORME-E-VOCALI-ITA-191122-01-765x430

Nauka poprzez bezpośrednie doświadczenie i autokorektę

Dzieci najlepiej uczą się i zapamiętują poprzez doświadczenie: próbując, popełniając błędy i poprawiając je.

Produkty z serii Edu4You rozpoznają, kiedy dziecko wykona niewłaściwą czynność, dając mu natychmiastową informację zwrotną i sugestię, w jaki sposób powtórzyć zadanie. Ten schemat informacji zwrotnej pozwala dziecku kontynuować zabawę bez przerwy. Pozwala mu także samodzielnie zrozumieć, co zostało zrobione poprawnie. Na tym właśnie polega funkcja autokorekty w zabawce.

Letters

Nowy sposób na naukę

Zabawki Chicco Edu 4 You oferują różne sposoby uczenia dzieci alfabetu, liczb i innych treści edukacyjnych.

  • Wszystkie zabawki są elektroniczne i posiadają moduł głosowy: komunikują się z dzieckiem oraz dostarczają informacje zwrotne i sugestie w czasie rzeczywistym za pomocą przewodnika głosowego, krok po kroku.
  • Z Chicco Edu4You stymulujesz dziecko do nauki także poprzez wrażenia dotykowe i ruch. Czy wiesz, że dotykając kształtu szybciej uczysz się tworzyć litery? Czy wiesz, że naśladując literę swoim ciałem, szybciej uczysz się tworzyć tę samą literę na kartce papieru?
Evolutive-children

Ścieżka ewolucyjna dla dzieci w wieku przedszkolnym

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców i wychowawców, cała seria Edu4You została opracowana w celu zapewnienia ciągłości edukacji między przedszkolem a domem. Dzieci w wieku od 2 do 6 lat są otwarte na naukę, a ich rozwój jest szybki i stały. Właśnie dlatego zabawki Edu4You mają ewolucyjne tryby, które rosną wraz z dzieckiem, ucząc je właściwych rzeczy we właściwym czasie. Od liter po cyfry, od logiki po umiejętność rozwiązywania problemów. Każda z zabawek w tej serii oferuje maluchowi pełną i wielodyscyplinarną edukację.

montessori_it

Metoda Montessori

Dowiedz się, jak to zrobić samemu!

Metoda Montessori to uznana metoda edukacyjna, nauczana w ponad 60 000 szkół na całym świecie.

Głównymi filarami tej metody są:

  • Eksploruj i wyrażaj się swobodnie
  • Niezależność
  • Rozwój umiejętności autokorekty
  • Naucz sekwencyjnego myślenia
  • Znaczenie doświadczenia
STEM

Podejście STEM

Edukacja bez ekranu w zakresie nauk ścisłych, technologii, inżynierii i matematyki.

Rodzice i nauczyciele zgodnie twierdzą, że najlepszym sposobem na zainteresowanie dziecka matematyką i nauką jest zabawa. Wykonując eksperymenty i ćwiczenia praktyczne, maluch jest w stanie uczyć się i bawić z sekwencjami, rozumieć znaczenie akcji i reakcji oraz cieszyć się nauką poprzez bezpośrednie doświadczenie.

Szczególnie rodzice naprawdę doceniają tę nową metodę uczenia się, z wykluczeniem ekranu, ale innowacyjną pod każdym względem. Czy wiesz, że 50% amerykańskich rodziców uważa, że ​​kodowanie jest najbardziej korzystną umiejętnością dla przyszłości ich dzieci?

ANPE_LOGO

Zatwierdzone przez ANPE

Opracowany we współpracy z Narodowym Stowarzyszeniem Pedagogów Włoskich.

Zabawki edukacyjne z linii Edu4You zostały opracowane we współpracy z Narodowym Stowarzyszeniem Włoskich Pedagogów. Dzięki tej współpracy każda cecha przedmiotu i jego funkcje zostały dostosowane do potrzeb każdego dziecka.

ANPE współpracowało z Chicco, aby opracować zabawki edukacyjne odpowiednie dla dzieci w wieku przedszkolnym, aby dać im cały wachlarz umiejętności, aby z uśmiechem rozpocząć szkołę podstawową i cieszyć się bogatą ścieżką nauki!

WSTĘP DO CZYTANIA

GIOCO-FORME-E-VOCALI-ITA-191204-00-1200x1200

Edu KOLOROWE SAMOGŁOSKI I KSZTAŁTY

Edu Kolorowe Samogłoski i Kształty to edukacyjna, elektroniczna, mówiąca zabawka dla najmłodszych, która uczy je nazw samogłosek i związanych z nimi kształtów. Przełączanie się z kształtów na znaki to bardzo skuteczny sposób na ułatwienie rozpoznawania samogłosek.

SPRAWDŹ

GIOCO-LETTERE-IN-MOVIMENTO-ITA-191212-00-1200x800

Edu WESOŁY ALFABET - Powiedz i Pokaż

Edu Wesoły Alfabet Powiedz i Pokaż to edukacyjna, elektroniczna, mówiąca zabawka, która uczy liter alfabetu, ich wymowy i tego, jak je pokazać swoim ciałem.

SPRAWDŹ

Edu-Table

Edu STOLIK PRZEDSZKOLAKA

Edu Stolik Przedszkolaka z serii Edu4You to pierwsze elektroniczne i mówiące biurko szkolne, które pomaga dzieciom uczyć się liter alfabetu i czytać pierwsze słowa.

SPRAWDŹ

WSTĘP DO PISANIA

Edu-Table

Edu STOLIK PRZEDSZKOLAKA

Edu Stolik Przedszkolaka z serii Edu4You to pierwsze elektroniczne i mówiące biurko szkolne, które pomaga dzieciom uczyć się liter alfabetu i czytać pierwsze słowa.

SPRAWDŹ

KODOWANIE

GIOCO-ADVENTURE-AIRLINES---CODING---ITA-200520-04-740x400

Edu Mata POZNAJ ŚWIAT - Baw się i Koduj

Leć z Kapitanem Cody i odkrywaj świat podczas programowania. Jest to pierwsza zabawka do kodowania przeznaczona dla dzieci w wieku od 2 lat, która rośnie razem z nimi do 6. roku życia.

Mata Poznaj Świat - Baw się i Koduj to nowy sposób na rozwijanie logicznego i przestrzennego myślenia, a także zapoznanie dzieci z programowaniem komputerowym, umiejętnością przydatną w przyszłości. Samolot rozpoznaje, gdzie wylądował, dzięki czemu jest w stanie przekazać natychmiastową informację zwrotną lub wskazówki, jak ukończyć każdą misję.

SPRAWDŹ

Edu4You -  Kapitan CODY