Poduszka do karmienia Boppy

Poduszka do karmienia wymyślona przez mamę dla innych mam. Ważna pomoc w okresie karmienia i w kolejnych etapach rozwoju dziecka.

Obejrzyj film i odkryj wszystkie zalety poduszki do karmienia Boppy

Co jest wyjątkowego w Boppy?

Boppy to więcej poduszka do karmienia. To wielofunkcyjny produkt, który towarzyszy rodzinie i pomaga w kolejnych etapach rozwoju psychomotorycznego dziecka, począwszy od dnia narodzin. To wyjątkowe wsparcie podczas karmienia piersią, zaprojektowane z największą uwagą i dbałością o wygląd, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Aby emocjonalna więź, która tworzy się podczas karmienia mogła się swobodnie rozwijać.

boppy-3

Dobra poduszka do karmienia

Właściwe przystawienie dziecka do piersi to podstawa udanego i długotrwałego karmienia piersią. Choć bywa to wyzwaniem, szczególnie na początku laktacji. Korzystanie z poduszki do karmienia rozwiązuje wszystkie niedogodności, zapobiegając dyskomfortowi wynikającemu z nieprawidłowego przystawienia. Dodatkowo mięśnie ramion mamy mniej się męczą, a dziecko jest prawidłowo podparte, co jest szczególnie ważne dla dzieci o niskim napięciu mięśniowym oraz wcześniakom.

mundo-boppy-2

Szczególna rola poduszki Boppy

Poduszka Boppy gwarantuje:

- mniejsze napięcie, które podczas karmienia powstaje w plecach, szyi i ramionach matki;

- ograniczenie nacisku na brzuch mamy, idealne dopasowanie do talii i właściwe podparcie dla dziecka.

 

boppy-still-und-schwangerschaftskissen-2

Mamy i dzieci doceniają Boppy

90% mam uczestniczących w badaniu, przeprowadzonym przez Osservatorio Chico, stwierdziło, ze zdecydowanie wolą karmić dziecko z pomocą poduszki Boppy.

Boppy polecają także położne. 99% położnych uważa Boppy za cenną pomoc dla mam, 92% z nich poleca korzystanie z poduszek do karmienia, a 85% z nich podkreśla praktyczną zaletę Boppy, jaką jest możliwość uprania całej poduszki (wraz z wypełnieniem).

boppy-pillow-2

Boppy dla Maluszka

Boppy troszczy się o mamy i dzieci, dlatego do grupy produktów Boppy dołączyła poduszka z zabawkami. Rekomendowana przez pediatrów poduszka towarzyszy dziecku na etapie ćwieczeń na brzuszku i sprawia, że czas ten jest bezpieczny i pełen frajdy. Pomaga rozciągać mięśnie i rozwija zmysły podczas zabawy z zabawkami. 3 odczepiane zabawki to lustereczko, tekstylna książeczka i kolorowe, zamknięte w obręczy kuleczki.  

boppy-tummy-time-pillow-2