Czas spędzany z rodziną jest najważniejszy!

Ważne, aby każdy wspólny moment scalał rodzinę i umacniał wzajemne więzi. Dobrze, aby wspólna zabawa była także rozwijająca. Seria gier Chicco Family Games pomaga dziecku rozwijać swoje umiejętności, a jednocześnie wspiera nawiązywanie więzi społecznych: akceptowanie zasad, uczenie się nowych pojęć, rozwiązywanie problemów, wypróbowywanie swoich umiejętności, uczenie się od innych (zarówno dorosłych, jak i dzieci), a stopniowo także współpracy z nimi. Jest to też okazja do coraz lepszego poznawania swojego dziecka i pogłębiania wzajemnych relacji poprzez wspólną zabawę.                                                                                   

 
baloniki-gra-planszowa-5

Baloniki

Pomóżcie balonikom dolecieć do słońca, zanim zasłoni je szara chmura. Dacie radę, jeśli będziecie działać wspólnie!

wesoa-pszczoka-gra-planszowa-5

Wesoła Pszczółka

Wesołe pszczółki lubią bawić się na łące: bądź najszybszy i pomóż im polecieć w stronę błękitnego nieba. Aby wygrać musisz wykazać się spostrzegawczością i szybkością, ale także musisz mieć trochę szczęścia, aby uniknąć złośliwych pająków.

pokoj-zabaw-gra-planszowa-3

Pokój Zabaw

Jakie zamieszanie w tym pokoju! Nadszedł czas na uporządkowanie zabawek. Włóż je wszystkie do komody, ale uważaj – żeby wygrać musisz zapamiętać, gdzie włożyłeś każdy przedmiot.

under-the-sea-1

Pod Wodą

Zanurz się w błękitnym morzu i spróbuj znaleźć wszystkie zwierzęta w odpowiedniej kolejności. Kto będzie miał najlepsze wyczucie, zostanie zwycięzcą.

zero-gra-planszowa-3

Zero

Jako pierwszy pozbądź się swoich kart, dobierając je według kolorów bądź zabawnych postaci!

Przegląd wszystkich gier planszowych Chicco wg portalu Zabawkowicz.pl